Aktuális híreink
Pre-Akadémia |
Jún. 02. Kedd, 10:08
Szép helyezésekkel zártuk az U15-ös bajnokságot
Akadémia |
Jún. 25. Csütörtök, 13:15
Szezonértékelő - U16 Veszprém
Akadémia |
Jún. 24. Szerda, 14:10
Szezonértékelő - U15 Veszprém
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:39
Elérkeztünk a szezon utolsó pre-akadémiai küzdelmeihez
Akadémia |
Jún. 23. Kedd, 14:15
Szezonértékelő - Mezőszilas
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:15
Kategóriagyőztesként zárt Mezőszilas csapatunk a pünkösdi viadalon
Akadémia | 2024. Ápr. 14.
Bőti Dominik duplája a tegnapi FTC-Green Collect - Telekom Veszprém meccsről
Egymás után két gólt jegyzett növendékünk a hétvégi I. osztályú bajnoki meccsen.
U21-es játékosunk, Bőti Dominik Végh Bálinttal karöltve tegnap a fővárosba utazott a Telekom Veszprém csapatával, ahol a FTC-Green Collecttel mérkőztek meg a K&H Liga 23. fordulójában. Fiatal játékosainkat az utolsó negyedben vetette be a bakonyi csapat, Dominik ezalatt egymás után kétszer is betalált a Fradi kapujába - a 38. és a 39. veszprémi gól fűződik a nevéhez.
M4 Sport Online felvétele
A meccset követően Momir Ilic vezetőedző Dominiket vitte magával a sajtótájékoztatóra, ahol fiatalunk elmondta: "Köszönöm szépen, hogy pályára léphettem ma, jó mérkőzést játszottunk. Azt gondolom, hogy védekezésben van még lehetőségem a fejlődésre."
Bravó, Dominik!
Fotók: Peka Roland ˛Telekom Veszprém