Aktuális híreink
Pre-Akadémia |
Jún. 02. Kedd, 10:08
Szép helyezésekkel zártuk az U15-ös bajnokságot
Akadémia |
Jún. 28. Vasárnap, 13:00
Szezonértékelő - U21
Akadémia |
Jún. 26. Péntek, 13:08
Szezonértékelő - U20
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:39
Elérkeztünk a szezon utolsó pre-akadémiai küzdelmeihez
Akadémia |
Jún. 26. Péntek, 10:30
Szezonértékelő - U18
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:15
Kategóriagyőztesként zárt Mezőszilas csapatunk a pünkösdi viadalon
Akadémia | 2022. jún. 06.
Győzelemre vezették az iskolai csapatot akadémistáink
Újabb Diákolimpia aranyérem akadémistáink közreműködésével!
A Diákolimpia IV. Korcsoportos Kézilabda országos döntőjén aranyérmes lett a Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola csapata! Az elmúlt hétvégén, Miskolcon szervezett döntőn az iskola Papp Ervin tanár úr által vezetett keretében akadémiánk három U16-os játékosa, Birnbauer Zsombor, Gáncs-Pető Máté és Kovács Benedek is kiválóan helytállt.
A dobogó legfelső helye mellett Gáncs-Pető Máté a legtechnikásabb játékos, Birnbauer Zsombor a veszprémi csapat legjobb játékosa, felkészítőjük, Papp Ervin pedig a legeredményesebb testnevelő, felkészítő különdíját is kiérdemelték.
Szívből gratulálunk!
