Menü
Hírek
Pre-Akadémia
Csapataink
Mérkőzések
Galéria
Akadémia
Csapataink
Mérkőzések
Tabellák
Büszkeségeink
Oktatás
Létesítmények
Galéria
STIGA-Balaton Cup
Csapatok | Teams
Program | Schedule
Mérkőzések/Matches
Tabella | Standings
Támogatók | Sponsors
Galéria | Galery
Live Stream
Jelentkezés
Bajnokságok
Kapcsolat
Ápr. 18. Csütörtök, 14:00
Veszprém Handball Academy U16
OTP Bank - Pick Szeged
DEVM Csarnok | Veszprém
FU16 I. osztály
Ápr. 18. Csütörtök, 16:00
Veszprém Handball Academy U18
Bp. Elektromos SE
DEVM Csarnok | Veszprém
FU18 I. osztály - Nyugat
Ápr. 18. Csütörtök, 18:00
Veszprém Handball Academy U20
BVSC Zugló
DEVM Csarnok | Veszprém
FU20 I. osztály - Nyugat
Ápr. 20. Szombat, 10:50
Balatonfüredi KSE
Veszprém Handball Academy U13
Eötvös Sportcsarnok | Balatonfüred
OGYB FU13
Ápr. 20. Szombat, 14:30
Veszprém Handball Academy U13
HaladásVSE Sport KFT
Eötvös Sportcsarnok | Balatonfüred
OGYB FU13
Ápr. 20. Szombat, 17:00
Rákosmente
Veszprém Handball Academy U21
Riz Levente Sport -és Rendezvényközpont | Budapest
NB I/B Férfi
Ápr. 21. Vasárnap, 11:00
Veszprém Handball Academy U10-11
AGROFEED UNI Győr FKKA II
Haladás Sportkomplexum | Szombathely
OGYB FU11
Ápr. 21. Vasárnap, 12:10
Ceglédi KKSE
Veszprém Handball Academy U15
Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok | Algyő
OGYB FU15 I. osztály Középső ház
Ápr. 21. Vasárnap, 13:00
AGROFEED UNI Győr FKKA I.
Veszprém Handball Academy U10-11
Haladás Sportkomplexum | Szombathely
OGYB FU11
Ápr. 21. Vasárnap, 16:30
Angyalföldi Sporiskola
Veszprém Handball Academy U15
Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok | Algyő
OGYB FU15 I. osztály Középső ház
Ápr. 25. Csütörtök, 16:40
Budai Farkasok-Rév
Veszprém Handball Academy U18
Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Budaörs
FU18 I. osztály - Nyugat
Ápr. 25. Csütörtök, 18:20
Budai Farkasok-Rév
Veszprém Handball Academy U20
Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Budaörs
FU20 I. osztály - Nyugat
Ápr. 26. Péntek, 18:00
Ferencvárosi TC
Veszprém Handball Academy U16
Népligeti Faház | Budapest
FU16 I. osztály
Ápr. 26. Péntek, 18:00
Veszprém Handball Academy U21
Fejér-B.Á.L. Veszprém U21
DEVM Csarnok | Veszprém
NB I/B Férfi
Ápr. 27. Szombat, 09:55
Angyalföldi Sportiskola
Veszprém Handball Academy U14 - Alsóörs
Bud Aréna, Budapest
OGYB FU14
Ápr. 27. Szombat, 10:50
Ferencvárosi TC I.
Veszprém Handball Academy U14
Bud Aréna, Budapest
OGYB FU14
Ápr. 27. Szombat, 11:40
Éles Kézilabda Iskola SE
Veszprém Handball Academy U10-11
Eötvös Sportcsarnok | Balatonfüred
OGYB FU10
Ápr. 27. Szombat, 11:45
Bp Kézi I.
Veszprém Handball Academy U14 - Alsóörs
Bud Aréna, Budapest
OGYB FU14
Ápr. 27. Szombat, 12:40
Veszprém Handball Academy U14
Bp Kézi II.
Bud Aréna, Budapest
OGYB FU14
Ápr. 27. Szombat, 13:00
Balatonfüredi KSE
Veszprém Handball Academy U10-11
Eötvös Sportcsarnok | Balatonfüred
OGYB FU10
Ápr. 28. Vasárnap, 10:25
OTP Bank - Pick Szeged
Veszprém Handball Academy U12
Bud Aréna, Budapest
OGYB FU12
Ápr. 28. Vasárnap, 14:05
Ferencvárosi TC II.
Veszprém Handball Academy U12
Bud Aréna, Budapest
OGYB FU12
Máj. 02. Csütörtök, 14:00
Veszprém Handball Academy U16
Optimum Solar - Békési FKC
DEVM Csarnok | Veszprém
FU16 I. osztály
Máj. 02. Csütörtök, 16:00
OTP Bank-Pick Szeged U21
Veszprém Handball Academy U21
Pick Akadémiai Csarnok | Szeged
NB I/B Férfi
Máj. 02. Csütörtök, 16:00
Veszprém Handball Academy U18
Carbonex Komló
DEVM Csarnok | Veszprém
FU18 I. osztály - Nyugat
Máj. 02. Csütörtök, 18:00
Veszprém Handball Academy U20
Carbonex Komló
DEVM Csarnok | Veszprém
FU20 I. osztály - Nyugat
Máj. 04. Szombat, 09:00
Zirci KSE
Veszprém Handball Academy U13
Hajmáskér Tornaterem, Hajmáskér
OGYB FU13
Máj. 04. Szombat, 10:50
Veszprém Handball Academy U13
Georgikon DSE
Hajmáskér Tornaterem, Hajmáskér
OGYB FU13
Máj. 04. Szombat, 15:25
Veszprém Handball Academy U15
Simontornyai KK
Sportcsarnok | Budakalász
OGYB FU15 I. osztály Középső ház
Máj. 04. Szombat, 17:35
Veszprém Handball Academy U15
CYEB-Budakalász
Sportcsarnok | Budakalász
OGYB FU15 I. osztály Középső ház
Máj. 09. Csütörtök, 16:00
Magyar Ifjúsági Válogatott
Franciaország
Tunézia
Válogatott mérkőzés
Máj. 10. Péntek, 16:00
Magyar Serdülő Válogatott
Ausztria
Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Tiszakécske
Válogatott mérkőzés
Máj. 10. Péntek, 16:00
Magyar Ifjúsági Válogatott
Lengyelország
Tunézia
Válogatott mérkőzés
Máj. 10. Péntek, 18:00
Magyar Junior Válogatott
Németország
Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Tiszakécske
Válogatott mérkőzés
Máj. 10. Péntek, 18:00
Pick Szeged Akadémia
Veszprém Handball Academy
NEKA Csarnok | Balatonboglár
Akadémiai Torna
Máj. 11. Szombat, 09:55
MOL Tatabánya KC - Tarján
Veszprém Handball Academy U14
Multifunkciós Csarnok | Tatabánya
OGYB FU14
Máj. 11. Szombat, 10:30
Balatonfüred Kézilabda Akadémia
Veszprém Handball Academy
NEKA Csarnok | Balatonboglár
Akadémiai Torna
Máj. 11. Szombat, 10:50
Veszprém Handball Academy U14 - Alsóörs
Agrofeed ETO UNI Győr FKKA
Multifunkciós Csarnok | Tatabánya
OGYB FU14
Máj. 11. Szombat, 11:00
Magyar Serdülő Válogatott
Ausztria
Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Tiszakécske
Válogatott mérkőzés
Máj. 11. Szombat, 11:45
Zirc KSE
Veszprém Handball Academy U14
Multifunkciós Csarnok | Tatabánya
OGYB FU14
Máj. 11. Szombat, 11:45
VAX KE Sárbogárd
Veszprém Handball Academy U12
Városi Sportcsarnok | Simontornya
OGYB FU12
Máj. 11. Szombat, 12:40
MOL Tatabánya KC - Tarján
Veszprém Handball Academy U14 - Alsóörs
Multifunkciós Csarnok | Tatabánya
OGYB FU14
Máj. 11. Szombat, 14:30
Éles Kézilabda Iskola SE
Veszprém Handball Academy U12
Városi Sportcsarnok | Simontornya
OGYB FU12
Máj. 11. Szombat, 17:00
Magyar Junior Válogatott
Németország
Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Tiszakécske
Válogatott mérkőzés
Máj. 11. Szombat, 18:00
Magyar Ifjúsági Válogatott
Tunézia
Tunézia
Válogatott mérkőzés
Máj. 15. Szerda, 14:00
Veszprémi Kézilabda KFT
Veszprém Handball Academy U18
ÉKI sportcsarnok | Veszprém
FU18 I. osztály - Nyugat
Máj. 15. Szerda, 16:00
Veszprémi Kézilabda KFT
Veszprém Handball Academy U20
ÉKI sportcsarnok | Veszprém
FU20 I. osztály - Nyugat
Máj. 16. Csütörtök, 17:00
Éles Kézilabda Iskola SE
Veszprém Handball Academy U16
ÉKI sportcsarnok | Veszprém
FU16 I. osztály
Máj. 17. Péntek, 17:00
Veszprém Handball Academy U21
DEAC
Veszprém Aréna | Veszprém
NB I/B Férfi
Máj. 22. Szerda, 16:00
Veszprém Handball Academy U20
Balatonfüred Kézilabda Akadémia
DEVM Csarnok | Veszprém
FU20 I. osztály - Nyugat
Máj. 24. Péntek, 14:00
Veszprém Handball Academy U16
Balatonfüred Kézilabda Akadémia
DEVM Csarnok | Veszprém
FU16 I. osztály
Máj. 24. Péntek, 16:00
Veszprém Handball Academy U18
Balatonfüred Kézilabda Akadémia
DEVM Csarnok | Veszprém
FU18 I. osztály - Nyugat
Máj. 26. Vasárnap, 14:15
Körte HVSE
Veszprém Handball Academy U15
Vasas edzőcsarnok | Budapest
OGYB FU15 I. osztály Középső ház
Máj. 26. Vasárnap, 15:30
Szigetszentmiklósi KSK
Veszprém Handball Academy U21
SZKSK Kézilabda Csarnok | Szigetszentmiklós
NB I/B Férfi
Máj. 26. Vasárnap, 16:30
Veszprém Handball Academy U15
Tisza Volán SC
Vasas edzőcsarnok | Budapest
OGYB FU15 I. osztály Középső ház
Veszprém Handball Academy U14
2023/2024
Bankó Levente
#33
//
irányító
Bánó Olivér
#2
//
irányító
Bánó Szilárd
#3
//
irányító
Békési Péter
#4
//
irányító
Bellovics Brúnó
#5
//
irányító
Eichberger Ádám
#9
//
irányító
Gergely Ádám Levente
#13
//
irányító
Illés Péter
#15
//
irányító
Kalmár Bence Máté
#17
//
irányító
Klespitz Dávid
#49
//
irányító
Molnár Zétény
#48
//
irányító
Novák Csongor
#1
//
kapus
Osváth Benedek Marcell
#19
//
irányító
Schuch István Dzsárgál
#25
//
irányító
Sipos László
#20
//
irányító
Takács Áron
#22
//
irányító
Tróbert András
#16
//
kapus
Szakmai stáb
Iváncsik Gergő
edző / Veszprém Handball Academy U14
PARTNEREINK
Keresés
×
Keresőszó: