Aktuális híreink
Pre-Akadémia |
Jún. 02. Kedd, 10:08
Szép helyezésekkel zártuk az U15-ös bajnokságot
Akadémia |
Jún. 28. Vasárnap, 13:00
Szezonértékelő - U21
Akadémia |
Jún. 26. Péntek, 13:08
Szezonértékelő - U20
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:39
Elérkeztünk a szezon utolsó pre-akadémiai küzdelmeihez
Akadémia |
Jún. 26. Péntek, 10:30
Szezonértékelő - U18
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:15
Kategóriagyőztesként zárt Mezőszilas csapatunk a pünkösdi viadalon
Akadémia | 2022. jún. 15.
Tanár-diák tanévzáró kézilabda mérkőzés a BFKA Veszprém közreműködésével
A hagyományos évzáró mérkőzésen játékosaink és edzőink is tiszteletüket tették.
A Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskolában immár több éves hagyomány, hogy a tanév zárásaként, a DÖK napon egy tanár-diák barátságos kézilabda mérkőzéssel búcsúztatják a tanulással töltött hónapokat. Az iskolai diák- és oktatói keretet egyaránt segítették, erősítették a BFKA Veszprém edzői és növendékei, karöltve a Telekom Veszprém utánpótlás csapatának tagjaival.
A jó hangulatú, látványos és alkalmanként show elemekkel fűszerezett mérkőzésen a tehetséges fiatalok magas szintű kézilabda tudásukról tettek tanúbizonyságot, méltó ellenfeleként az oktatói gárdának, akik csupán néhány góllal előzték meg őket.
Az idősebb korosztályt képviselte Iváncsik Gergő, Hamar Zoltán, Károlyfi Viktor, Molnár Gergely, Hujber Kristóf és Makkai Balázs. A diákok csapatát pedig a 8.a és a 7.a osztályos kézilabdázók alkották: Szökrényes László, Dobi Dominik, Ács Barna, Plop Ákos és Németh Zétény.

Forrás: Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola