Aktuális híreink
Pre-Akadémia |
Jún. 02. Kedd, 10:08
Szép helyezésekkel zártuk az U15-ös bajnokságot
Akadémia |
Jún. 28. Vasárnap, 13:00
Szezonértékelő - U21
Akadémia |
Jún. 26. Péntek, 13:08
Szezonértékelő - U20
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:39
Elérkeztünk a szezon utolsó pre-akadémiai küzdelmeihez
Akadémia |
Jún. 26. Péntek, 10:30
Szezonértékelő - U18
Pre-Akadémia |
Máj. 28. Csütörtök, 09:15
Kategóriagyőztesként zárt Mezőszilas csapatunk a pünkösdi viadalon
Akadémia | 2022. máj. 16.
Tóth István Sámuel is bemutatkozott az I. osztályban
Először kapott lehetőséget NBI-es mérkőzésen fiatal játékosunk.
A szombati Telekom Veszprém - Dabasi KC VSE mérkőzésen léphetett először pályára az első osztályban a BFKA Veszprém U21-es játékosa, Tóth István Sámuel.
Fotó: Peka Roland / Telekom VeszprémA hazai csapat 32-es számú mezében felvonuló játékosnak az első félidő 23. percében sikerült az első NBI-es találatát értékestenie, ezután még a további támadások során az 54. percben újabb góllal járult hozzá a veszprémi győzelemhez.
A mérkőzést követő sajtótájékoztatón így nyilatkozott az első szerepléséről: "Mérkőzés előtt nagyon izgultam az első NB 1-es mérkőzésem előtt. Örülök, hogy lehetőséget kaptam és gólokat szereztem, igyekszem ezt a tapasztalatot hasznosítani a jövőben."
A BFKA Veszprém keretéből a szintén nemrégiben bemutatkozó Szűcs Balázs is aktívan kivette a részét a küzdelemből, egyaránt két góllal növelve a Veszprém előnyét.
Gratulálunk a sikeres szerepléshez!